Actueel Gerard Kemkers beantwoordt vragen van leerlingen

Gerard Kemkers beantwoordt vragen van leerlingen

Op dinsdag 29 november was Gerard Kemkers te gast op onze school. Hij vertelde over het stellen van doelen en beantwoordde vragen van leerlingen. 

Wat vind ik leuk, waar ben ik goed in? Zo maar een paar vragen waar leerlingen op het Dr. Nassau College in Beilen zich regelmatig mee bezig houden. Zij doen dit tijdens de lessen loopbaanori├źntatiebegeleiding dat ondersteuning biedt bij het kiezen van een sector, een profiel of een vervolgopleiding.

Toch bleek het best spannend om voor al je medeleerlingen je vraag te stellen. Toch durfden Yasmijn, Pascal, Douwe, Isa en Noa over die drempel heen te stappen en kregen zij hun antwoorden op vragen. Met een bult nieuwe informatie op zak over de keuzemotivatie van Gerard voor FC Groningen, over zijn ervaringen als trainer van Sven en Ireen, over zijn visie op de klimaatverandering en de invloed daarvan op de Nederlandse schaatstraditie, namen onze leerlingen afscheid zoals het hoort: met selfies en groepsfoto's.

Klik hier voor meer foto's