Actueel Kleintje Open Huis druk bezocht

Kleintje Open Huis druk bezocht

Op dinsdag 1 november stond onze school 's avonds open voor geïnteresseerden. Maar liefst 130 leerlingen uit groep 7/8 kwamen sfeer proeven.

Niet te veel poespas, maar gewoon laten zien wat we doen. Dat is de gedachte achter het Kleintje Open Huis. Niet te veel uitpakken, maar vooral een goed beeld laten zien van de unieke pijlers waarop ons onderwijs is gebaseerd. Zo konden bezoekers proeven aan proefjes, sporten in het sportcafé, kennismaken met Kunst & Cultuur, Technasium en Bèta Challenge, een woordje meepikken van over de grens, werken met een Ipad of op een andere manier gericht informatie halen over een bepaald aspect van ons onderwijs. En dan het liefst niet verteld door docenten en leidinggevenden, maar zo veel mogelijk door onze leerlingen zelf. Er hing een relaxte, gezellige sfeer, ondanks dat het om half 8 al stampend druk was in de school. Een groot compliment voor alle leerlingen die geholpen hebben om deze avond mogelijk te maken. Je kon er niet omheen: we zijn trots op onze school!

Bekijk hier de foto's van de avond.