Actueel Linda Meppelink wint schoolfinale Read2me!

Linda Meppelink wint schoolfinale Read2me!

Op 15 maart won Linda Meppelink uit 1C de voorleeswedstrijd Read2Me. Op 13 april mag zij onze school vertegenwoordigen in de provinciale finale.

Read2Me! is een landelijke voorleeswedstrijd waarin brugklassers elkaar fragmenten uit jeugdboeken voorlezen. Op 15 maart werd er in het OLC onze schoolfinale gehouden. Na een aantal voorrondes waren er zeven finalisten die de strijd met elkaar aan gingen.

Nadat de finalisten allen heel mooi hadden voorgelezen, was het voor de jury tijd om te kiezen wie de wedstrijd zou gaan winnen. Niet alleen de jury had een stem, ook de leerlingen mochten hun stem uitbrengen. Uit de top 3 die de leerlingen hadden geselecteerd, heeft de jury er unaniem voor gekozen dat Linda Meppelink uit 1D de wedstrijd gewonnen had. Zij las een spannend fragment voor uit het boek ‘Vals’ van Mel Wallis de Vries.

Linda gaat op donderdag 13 april onze school vertegenwoordigen in de provinciale finale in Assen.

Succes Linda!